Noclegi Duszniki-Zdrój

Duszniki-Zdrój są miastem uzdrowiskowym w województwie dolnośląskim, leżącym w dolinie Bystrzycy Dusznickiej. W mieście działa aż 7 sanatoriów. Najwyżej położoną częścią Duszników-Zdroju jest Zieleniec. Miasto sąsiaduje z innymi miejscowościami uzdrowiskowymi. W pobliżu znajduje się Polanica-Zdrój (12 km) i Kudowa-Zdrój (15 km).

Miejscowość posiada zróżnicowaną infrastrukturę noclegową. Turyści mają do wyboru pola namiotowe, gospodarstwa agroturystyczne, hotele, pensjonaty i wiele innych obiektów.

Noclegi w Dusznikach Zdroju są wspaniałą bazą wypadową w Góry Stołowe, a także Góry Bystrzyckie i Orlickie.
Miłośnicy sportu poczują się tu jak w domu. W mieście działa całoroczny ośrodek treningowy Duszniki Arena szkolący kolarzy, biegaczy, biathlonistów, nartorolkarzy czy uprawiających nordic walking. Zimą narciarze mogą korzystać ze stacji narciarskiej Zieleniec Ski Arena.

Miasto położone jest w wyjątkowo atrakcyjnej przyrodniczo okolicy. Miłośnikom pięknej przyrody polecamy wybrać się nad Czarny i Zielony Staw oraz obowiązkowo do Parku Narodowego Gór Stołowych. Warto zobaczyć również rezerwat Torfowisko pod Zieleńcem.