Najlepsze miejsca na nocleg w Nowym Sączu

Centrum miasta: Jeśli chcesz być blisko głównych atrakcji, restauracji i sklepów, zatrzymanie się w centrum miasta jest dobrym pomysłem. Będziesz miał łatwy dostęp do Starego Rynku, zabytków, muzeów i innych miejsc w centrum Nowego Sącza. W tej okolicy znajduje się również wiele hoteli, pensjonatów i apartamentów do wynajęcia.

Okolice Rynku Starego Miasta: Jeśli cenisz sobie atmosferę historycznej części miasta, ale jednocześnie preferujesz spokojniejsze otoczenie, warto rozważyć zatrzymanie się w okolicach Rynku Starego Miasta. Będziesz miał łatwy dostęp do głównych atrakcji, ale jednocześnie będziesz mógł cieszyć się spokojem i urokiem tego obszaru.

Okolice Parku Planty: Jeśli szukasz zielonego i relaksującego otoczenia, warto rozważyć zatrzymanie się w okolicach Parku Planty. Będziesz miał możliwość spacerów po parku, pikników i odpoczynku na łonie natury. W tej okolicy znajdują się również niektóre hotele i pensjonaty.

Okolice rzeki Dunajec: Jeśli preferujesz spokojne otoczenie i bliskość natury, możesz rozważyć zatrzymanie się w okolicach rzeki Dunajec. Będziesz mógł cieszyć się pięknymi widokami, a jednocześnie mieć łatwy dostęp do centrum miasta. W tej okolicy można znaleźć kilka pensjonatów i miejsc noclegowych.