Murzasichle noclegi

Noclegi w Murzasichlu,
Malownicza okolica, przyjazna atmosfera i moc atrakcji!

Serdecznie zapraszamy do spędzania wolnych dni w Murzasichlu. Obsługa bardzo uprzejma, miła atmosfera, piękne widoki oraz liczne atrakcje.

W pobliżu znajdują się 4 oświetlone stoki narciarskie ze szkółką narciarską, wypożyczalnie sprzętu narciarskiego, 2 restauracje regionalne, przystanek busa, góralski, drewniany kościółek oraz izba regionalna, w której odbywają się prelekcje.

Noclegi w Murzasichlu – to miejscowość turystyczna, wieś podhalańska w Polsce położona w województwie małopolskim, w powiecie tatrzańskim, w gminie Poronin. Miejscowość o charakterze letniskowo-wypoczynkowym, położona w bezpośrednim sąsiedztwie Tatr i Tatrzańskiego Parku Narodowego.
Nietuzinkowe walory przyrodnicze, związane zarówno w obszarem Tatrzańskiego Parku Narodowego jak i pobliskimi miejscowościami uczyniły Murzasichle pensjonaty typową wsią letniskową, na terenie której swój urlop (również w okresie zimowym) spędza naprawdę wielu turystów. 
Mimo, iż Murzasichle ośrodki wypoczynkowe kojarzona jest raczej z wypoczynkiem podczas letniego urlopu, wieś zaprasza turystów także w sezonie zimowym. W okresie tym na terenie wsi funkcjonują wyciągi narciarskie, które w otoczeniu przepięknych krajobrazów, pozwalają na wspaniałe śnieżne szaleństwo i niezwykle doznania estetyczne. Ze względu na specyficzne warunki klimatyczne, sezon narciarski trwa na całym Podhalu zdecydowanie dłużej niżeli w innych częściach kraju.