Kayah dla Krynicy-Zdroju! Finał akcji „Milka. Wybierzmy najmilsze miasto w Polsce!”

6 lipca podczas wielkiego finału akcji „Milka. Wybierzmy najmilsze miasto w Polsce!”, dla mieszkańców i sympatyków Krynicy-Zdrój noclegi zagra Kayah! Koncert wybitnej polskiej artystki uświetni pełną niecodziennych atrakcji imprezę rodzinną. Wtedy też dowiemy się, czy to właśnie ta miejscowość zdobędzie tytuł Najmilszego Miasta w Polsce.

Kayah to wybitna polska artystka znana z nowoczesnych i energetycznych dźwięków. W czasie swojej solowej kariery muzycznej otrzymała najważniejsze nagrody muzyczne, w tym dla najlepszej wokalistki, kompozytorki, a także dla najlepszego utworu i albumu. Na swoim koncie ma już 10 albumów, w tym debiutancki Kamień, Kayah i Bregović, MTV Unplugged i ostatni będący wynikiem nowego projektu muzycznego Kayah – Transoriental Orchestra. Kayah jest też właścicielką firmy fonograficznej Kayax wspierającej młodych, utalentowanych artystów, którzy zachwycili ją swoją muzykalnością, charyzmą i osobowością.

„Ogromnie się cieszę że zagram w Krynicy-Zdrój, mam fantastyczne wspomnienia związane z tym miastem i jego mieszkańcami, i mam nadzieję, że to właśnie ono okaże się być tym najmilszym miastem w Polsce. 6 lipca będę ich wspierać w drodze po tytuł Najmilszego Miasta w Polsce. Serdecznie zachęcam do zabawy i głosowania na Krynicę.” – mówi Kayah.

Krynica-Zdrój podczas poprzednich etapów akcji „Milka. Wymierzmy najmilsze miasto w Polsce!” otrzymała bardzo duże wsparcie od swoich mieszkańców i sympatyków. W akcję zaangażowany był także samorząd, lokalne media i organizacje społeczne. Każdy, kto chciałby dopingować Krynicę-Zdrój w dążeniach do zdobycia tytułu Najmilszego miasta w Polsce może jeszcze do 6 lipca wysłać wirtualne przytulenia – głosy, na specjalnie przygotowanej stronie www.fioletowastrona.pl (dostępnej również w wersji mobilnej), poprzez aplikacjęna Facebooku (www.facebook.com/MilkaPoland ) lub za pomocą aplikacji mobilnej. Nie traćmy ani chwili!

Najważniejsze wydarzenia z imprez 6 lipca we wszystkich trzech miastach będą relacjonowane w ogólnopolskich stacjach radiowych i telewizyjnych. Wielki finał na żywo zobaczą miliony Polaków w telewizji TVN.