Białka Tatrzańska

Białka Tatrzańska noclegi jest wsią położoną u podnóża Tatr, nad rzeką Białką. Noclegi Białka Tatrzańska ulokowane pomiędzy Wierchami, przez które prowadzi Wierchowa Droga zwana też Drogą Królewską. Podobno tym właśnie, jednym z piękniejszych polskich szlaków górskich, podążał król Jan Kazimierz uchodząc przed Szwedami na Węgry.

Białka Tatrzańska pensjonaty stanowi doskonałe miejsce na wypoczynek dla całej rodziny. Białka Tatrzańska noclegi jest bowiem niezmiernie atrakcyjna przez cały rok. Niepowtarzalny krajobraz podhalański, jaki zobaczyć można w Białka Tatrzańska tanie noclegi, zachęca do wyruszenia na szlaki piesze i rowerowe. W miejscowości Białka Tatrzańska pensjonaty oferowane jest zwiedzanie okolic z grzbietu konika huculskiego. Latem dodatkową atrakcją staje się rzeka Białka, gdzie co roku organizowane są widowiskowe Mistrzostwa Polski w spływie kajakowym.

Podczas chłodniejszej pory roku Białka Tatrzańska noclegi zmienia się w prawdziwe centrum narciarstwa, które przyciąga rzesze turystów z całego kraju. Białka Tatrzańska tanie noclegi wprowadziła wspólne karnety da niektórych ośrodków, co jest świetnym wyborem dla osób próbujących swoich sił na różnych stokach. Białka Tatrzańska pensjonaty posiada łagodne stoki i bardzo dobrze przygotowane trasy, nie brakuje również atrakcji dla dzieci.