Agrobieszczady 2014

XIX edycja wyjątkowej imprezy – Targów Rzemiosła i Przedsiębiorczości “Agrobieszczady 2014”. Impreza ma promować lokalną kuchnię, rękodzieło oraz przedsiębiorczość, rolnictwo i bieszczadzkie obszary wiejskie, a także całe Podkarpacie Bieszczady noclegi.

W programie dwudniowych targów m.in. wystawa zwierząt, kiermasz rzemiosła i rękodzieła ludowego, sprzętu rolniczego i ogrodniczego, roślin ozdobnych i bylin, wystawa żywności ekologicznej oraz prezentacje kulinarne wraz z degustacją potraw regionalnych i tradycyjnych.

Impreza, która w tym roku odbędzie się w dniach 2-3 sierpnia z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Targi zawsze odbywają się w połowie wakacji i szczycie sezonu turystycznego, dlatego też są magnesem dla wypoczywających w Bieszczadach.

Impreza odbędzie się na terenach przy obiektach Zespołu Szkół Drzewnych w Lesku.

Na Agrobieszczadach odbędzie się także kilka konkursów, a wśród nich będzie m.in. najciekawsze stoisko wystawowe oraz najlepszy regionalny produkt żywnościowy oraz najładniejsze zwierze hodowlane.

Nie zabraknie także atrakcji kulturalnych. Na scenie zaprezentują się zespoły muzyczne i kapele folklorystyczne noclegi Bieszczady.